MINIKURZY
Termíny a města čtyřhodinových setkávání se sebeléčením Jočer.

Minikurzy ENERGETICKÝ ČLOVĚK V NÁS

Zúčastnit se mohou ti, kteří absolvovali minimálně dva základní kurzy Sebeléčení Jočer. Tyto minikurzy probíhají opakovaně v měsíčních intervalech. Cílem minikurzů je nahromaděné vědomosti a praktická cvičení z předchozích základních kurzů utřídit, seřadit a procvičit.

Minikurzy PRO ZAČÍNAJÍCÍ

Kroky SEBELÉČENÍ mají za úkol odstranit tělesné, duševní a energetické poruchy různé velikosti i druhu, zabránit jejich opětovnému vzniku a udržet člověka ve stavu zdraví.

Minikurzy mají pravidelný začátek v 16. 35 a trvají 4 hodiny. Podrobnější informace o kontaktech, termínech a přesném místě konání najdete pod rozklikem jednotlivých minikurzů.

Online rezervace na minikurzy

Zarezervujte si místo včas.

O Lektorovi:

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, ve které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů