KONZULTACE 
Kalendář s termíny konzultací a diagnostik sebeléčení Jočer

Osobní konzultace a diagnostiky

Probíhají v Domě sebeléčení v Brně, nebo v jiných městech. Na konzultacích je možné se věnovat různým tématům podle toho, s jakým problémem potřebujete pomoci.

Konzultace a diagnostiky probíhají v daném městě celý den. Podrobnější informace o kontaktech, přesném čase a místě konání, najdete pod rozklikem jednotlivých konzultací.

TERMÍNY KONZULTACÍ


LEDEN 2019

9. 1. 2019 KONZULTACE BRNO

10. 1. 2019 KONZULTACE BRNO

14. 1. 2019 KONZULTACE OSTRAVA

15. 1. 2019 KONZULTACE OPAVA

17. 1. 2019 KONZULTACE BRATISLAVA

18. 1. 2019 KONZULTACE BRATISLAVA

21. 1. 2019 KONZULTACE ZLÍN

24. 1. 2019 KONZULTACE ZNOJMO

29. 1. 2019 KONZULTACE PRAHA

30. 1. 2019 KONZULTACE PRAHA


Termíny konzultací v dalších měsících najdete pod rozklikem jednotlivých měst.

NOVĚ!


Konzultace Jočer sebeléčení NA DÁLKU

ZAJISTĚTE SI KONZULTACI O SVÉM ZDRAVÍ I NA DÁLKU.
Máte možnost využít konzultací Jočer přes
SKYPE nebo WhatsApp.

Více informací o termínech a časech na tel.:
+420 608 712 557

POSTUPY PŘI DIAGNOSTIKOVÁNÍ

Hlavním nástrojem pro vývoj, odhalení a předvídání nemocí je mi pránické vidění energetických rytmů, které vždy porovnám s originálem dotyčného člověka, který je neporušen a nezasažen žádnou takovou nerovnováhou. Vážná odchylka se ukáže jako nesoulad některé části tělesného či energetického spektra. Energetické chování organismu je možné posoudit, vyhodnotit a vzápětí hned vyladit s odbornou dopomocí.

Současně vždy používám několik diagnostických metod, abych si zajistil příznivou a objektivní informaci za daného stavu nejvíce pravděpodobnou.

Užívám přímé podprahové vidění očima, automatické písmo, automatickou kresbu a případně kontaktní technicko-energetické načítání poruch tělesného a energetického charakteru.

Určení případných neduhů, chorob či nerovnováhy jsou v prvé řadě na mně, teprve následně se vyjadřují ti, kterých se diagnostika týká. Porovnáním a doladěním některých informací vytvoříme ucelený a pravdivý obraz organismu, s nímž už dále mohu pracovat jako se seriozním stavebním prvkem pro určení způsobu nápravy. Jedinými mými nástroji jsou mé vlastní smyslové orgány vycvičené k podprahové citlivosti a rychlému i přesnému vnímání.

Upevnil jsem nejprve své zdraví a rozvinul mimořádné schopnosti energetickými cvičením s automatickým okruhem Sebeléčení a jinými energetickými smyčkami a okruhy. Položil jsem si pevné základy do budoucnosti, aniž bych riskoval svůj život a zdraví.

Umění diagnostiky mi stále připomíná, že jedině porozuměním významu lidského života je možné odhalit to, co je ukryto za oponou fyzikálně nám známého světa a vesmíru. Výjimečnost takovéto diagnostiky je v umění rozpoznat nesrovnalosti, které prozradí tělesné a energetické změny ještě dříve, než se rozvinou a hmotně projeví do velmi závažného stádia. Je možné vidět rozvíjející se rakovinu, utlačující žlučníkové kameny, rostoucí cholesterol a vysoký tlak ještě dříve, než se projeví medicínskými příznaky a nebo než začnou trápit člověka bolestí.


... a doporučuji

- jakých změn je třeba, aby se dosáhlo obratu v osobní životě, zdravotním stavu
a energetickém chování organismu

- jak si pomoci k programu lepšího života

- jaké další inspirativní informace jsou potřebné k povzbuzení - bylinné preparáty a dolňky
k sebeléčnení, e-shop sebeléčení: www.sanoteka.com

Jočer

Online rezervace na konzultace.

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme a domluvíme přesný čas konzultace.

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, ve které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů