10. 11. 2019

hodokvas ... NA KŘÍDLECH DECHU ... s jočerem

Luft nasávat a nazpět vypouštět, to není holenkové jen tak ... Ovzduší je nasáklé razítky, povoleními, schváleními, rozkazy a zákazy ...

Aby to mělo ten správný šmak a šmrc, tak jsem vám připravil koncert mistrovského ochutnávání energie nejen dechové. Pak budete mít nebe i zemi v pusině a všude jinde.


Nyní je tu tajný labužnický zážitek kurzu "NA KŘÍDLECH DECHU" pro všechny.

Životní síla ukrytá v dechu - lék nejlepší, inteligence čirá, humor bezedný ...

Vstupte!


.
.
.
.


DECH NENÍ ŽÁDNÝ
DAR - NEDAR

Ten v člověku buď je, nebo není. Dech není to nejdůležitější, nýbrž životní síla. Dýchat svobodně znamená volný a ničím nerušený pohyb životní síly.

Životní síla je nepolapitelná a nelze ji ničím spoutat. Pohyb se smí, nedá se zakázat, tudíž pohybovat se svobodně musí. Vždyť pohyb samosebou je matkou činu ...

Pochopitelně, že osvobozovat pohyb, to je to nejtěžší na tomto světě. A většina lidí to ani nemá rádo. Vždy vidí ve volném pohybu, velké nebezpečí!

POHYB ŽIVOTNÍ SÍLY je také pohybujícím se vědomím.

Vědomost pohybu, dechu, tělesnosti, inteligence ... prožijete. Některé pohybující se části životní síly jsou viditelnými, jiné musíte zakusit vnitřně.

Objevíte jak velmi cenným je míchání energií.


Meditační, sebeléčebný, intuitivní kurz nabitý životní silou a dechem moudrosti vás potěší, zahřeje, rozdýchá a snad i probere.

Člověk se má umění žít neustále věnovat, ať mu je 5 nebo 100 roků. A také má něco dělat proto, aby mu zdraví neodcházelo neznámo kam.

Ano, řekněme den, který strávíme spolu, bude pln ŽIVOTABUDIČŮ. I vy se můžete přidat, každý může, nezáleží na zkušenostech, vyznání, věku ani pohlaví.

Jocer ... na křídlech kosmického dechu.

Praktické informace:

  • Datum: 10. 11. 2019
  • Místo: Husitská 8a/1762, Brno-Královo Pole
  • Čas: zač 10 hod, konec 17 - 18 hod
  • Cena: 1050 Kč
  • Přihlášky a kontakt Sebeléčení: +420 608 712 535, +420 608 712 557 sebeleceni@sebeleceni.com
  • Web: www.sebeleceni.eu, www.sebeleceni.com

Online rezervace na kurz na Křídlech dechu

Zarezervujte si místo včas.

O Lektorovi:

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, v které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů.

Kde v Brně?

Dům Sebeléčení

Husitská 8a/1762, Brno - Královo Pole

+420 608 712 535

sebeleceni@sebeleceni.com