Kurz sebeléčení I
Opava, 13. 6. 2020

Metoda Jočer Sebeléčení začíná 4 základními kurzy. PROČ? Protože jsou 4 základní rytmy pohybu a klidu ... ČTYŘI ZÁKLADNÍ KURZY SEBELÉČENÍ JOČER jsou ty, bez kterých se nelze obejít, pokud sebe ... léčení má postupovat podle plánu navrženého kosmem.

Milí sebeléčebníci

Kurz Jočer SEBELÉČENÍ 1 v Opavě se přesouvá z termínu 4. 4. na termín 13. 6. 2020.

.

AUTOMATICKÝ OKRUH HORMONÁLNÍ

AUTOMATICKÝ OKRUH SEBELÉČENÍ JOČER ... OKRUH HORMONÁLNÍ ... UPRAVUJE CELÉHO ČLOVĚKA I S JEHO PROSTŘEDÍM ... VYROVNÁVÁ HO NA VERTIKÁLNÍ OSU ...

PRAKTICKÉ, ENERGETICKÉ KURZY S JOČEREM ODPOVÍDAJÍ KAŽDÉMU ČLOVĚKU NA OTÁZKY, JAK ZRÁT, JAK ŽÍT, JAK JÍT DO SEBE, JAK NEHLEDAT, JAK...


Jsou určeny všem nespokojeným a spokojeným, nehledajícím i hledajícím, mužům i ženám, starým i mladým, duchovním i materialistům, vzdělancům i nevzdělaným, klidným i hyperaktivním.....


NA OTÁZKU... ZDA DŘÍVE BYLA SLEPICE NEBO VEJCE, odpovídám: "Je jedno zda byla oživena nejprve slepice či vejce, protožeslepice má uvnitř plán vejce... a vejce obsahuje plán dospělé slepice. Výsledek se tedy dostaví v obou případech stejný. Dříve nebo později budou existovat společně vejce i slepice."


A tak, aby člověk byl schopen zrát a to vědomě, může si z počátku libovat v tom, co mu jeho předchůdci předali, co zdědil, převzal, okoukal... Ovšem za nějaký čas, by se měl poohlédnout po něčem z brusu novém, ještě neošahaném, myšlenkově neotřepaném... měl by se ohlédnout po sobě.
Objevit tu zemi nikoho, objevit sebe, objevit, že má ještě stále možnosti a příležitosti k jinému druhu zrání... Také v tomto smyslu - jako ještě i v jiných - je nucen přiložit ruce k dílu a začít jinak sbírat informace, jinak je třídit a jinak je použít k bytí.


Víme, myslím si, málo jeden o druhém, protože toho víme málo o sobě. Abychom vzájemně spolutvořili a utvářeli život, k tomu je zapotřebí neznat sebe "z rychlíku".


Tak i proto jsou tu SEBELÉČENÍ S JOČEREM... Učí vás objevovat a žasnout nad životem obyčejného člověka. Staré a nepotřebné není třeba odstraňovat, stačí starým a nepotřebným projít skrz a objevit jiný svět.
jocer
 • První kurz prakticky UVOLŇUJE A PROČIŠŤUJE energetické hormonální body.
 • Učí odejít od světa vnějšího do světa vnitřního.
 • Nacvičuje bdělé pozorování a nečinnost.
 • Nastavuje v bodech během kurzu jiné proudění životní síly.
 • Promíchává se v nich nebe a země tím správným způsobem.
 • Mění se zásadně vnitřní pohledy na SEBE a na SVĚT...
 • Poznávání svého chování vůči světu je jednou z nejsilnějších a nejúčinnějších metod komplexní proměny CESTOU Sebeléčení.

Tvořit zdraví a mít dostatek energie a nebýt ve stresu ... znamená ...

Nestát v cestě a nepřekážet!
KOMU NEBO ČEMU?
Životu přece a také kolujícím a jinak rotujícím energiím.
A KDE JE POHYB ... TAM JE I ŽIVOT.

A tomu se budeme věnovat na prvním kurzu Sebeléčení v Opavě.

NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT U SEBE ... LÉČENÍ ... JOČER

Energetický sebeléčebný přepis přináší zdravotní úlevu fyzickou i psychickou. Zamezuje kumulaci úzkostí, které jsou v první řadě zdrojem nevhodného fungování celého organismu. Podporuje vitalitu a také imunitu každého jedince. Zabezbečuje celkovou regeneraci, relaxaci i rozvoj bez výjimky u všech, kdo sebeléčebná ladění Jočer pravidelně praktikují.

Výhodou
je velmi výrazný posun člověka ke spokojenému životu za relativně krátkou dobu. Vždy je důležitý při zbavování se nesebeléčebného chování samotný jedinec. Tedy jeho každodenní sebeléčebná aktivita.

Sebeléčebnost organismu člověka je dána.
Jen nestát tomuto fenoménu v cestě a dát mu šanci. Jak to udělat tím správným způsobem, budete vědět i umět.

PROBUZENÍ JEDINCE Z ULICE ... JAK TO VIDĚL ON SÁM ... KDYŽ SE PROBOUZEL K ŽIVOTU ...
A JAK NA NĚHO ZAPŮSOBILO PRVNÍ SETKÁNÍ SE SEBELÉČENÍM A S JOČEREM,
ALIAS JOŽKOU ČERVIENKOU.

TAK SI PŘEČTĚTE, JAK TO VŠECHNO ZAČALO ...

Praktické informace:

 • Datum: 13. 6. 2020
 • Místo: OD Pasáž, Dolní nám. 18, Opava, (2. patro, místnost masáže - zábaly)
 • Čas: 10 - 17 hod.
 • Cena: 1050 Kč
 • Kontakt: Dáša Svobodová: mob. 607 594 904 e-mail: dasa.svobodova@email.cz
  Jočer - Josef Červienka: +420 608 712 557, sebeleceni@sebeleceni.com
 • Web: www.sebeleceni.eu, www.sebeleceni.com

Online rezervace na kurz Sebeléčení 1

Zarezervujte si místo včas.

O Lektorovi:

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, v které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů.

Kde v Opavě?

OD Pasáž

Dolní nám. 18, Opava, (2. patro, místnost masáže - zábaly)

+420 607 594 904

+420 608 712 557

dasa.svobodova@email.cz

sebeleceni@sebeleceni.com