Minikurzy naživo

O co jde? Jočer o minikurzech:

Minikurzy jsou čtyřhodinová cvičební setkání, které probíhají pravidelně jednou za měsíc, a navštívit je můžete v různých městech. Ruší automatismus zvyků. Učí vás, jak žít v humoru, klidu, vášni, optimismu, smutku, zlobě, hněvu ... učí vás ... nic nezavrhovat a nic nepřijímat.

WEJ-ČE ... Je cesta obyčejného člověka, který si má uvědomit svou neobyčejnost. Je to těžké, vím, ze všech stran zaznívá: "Zdokonaluj se, vylepšuj se, kontroluj se, ovládej se!"

Jočer říká, nedělej to, vždyť se z toho zblázníš ... už jsi dokonalý ... objev to! Objev tu svou dokonalost, která čeká na své objevení.

Cílem...

Cílem těchto minikurzů je nahromaděné vědomosti a praktická sebeléčebná cvičení utřídit, seřadit a procvičit.

Umění žít znamená udržovat energetickou rovnováhu. A udržovat rovnováhu znamená zapnout svou lidskou energetickou podstatu, svého vlastního ENERGONA. Jen zapnout ho nestačí, je nutné ho ještě i trénovat. Dopolední, odpolední a snad i podvečerní trénování vašich energetických kanálů, z vás udělá ENERGETICKÉHO ,,SILÁKA''.


Úkolem je...

- odstranit chybné návyky při individuálních cvičeních
- dosáhnout maxima účinnosti z jednotlivých cvičení
- zvýšit celkovou odolnost organismu
- prohloubit a propojit teoretické a praktické znalosti v oblasti bioenergetiky člověka energeticky
- vybudit životní sílu na vyšší stupeň intenzity prakticky
- propojit různá dílčí cvičení do větších celků, a tím zkrátit potřebný čas k regeneraci a relaxaci
organismu
- správně sestavit energetický tréninkový plán na každý den
- předat vám praktické zkušenosti a úspěchy od jiných


Kde se minikurzy konají?

Pravidelně se minikurzy konají v těchto městech: Dům Sebeléčení Brno, Praha, Opava, Zlín, Olomouc.

Termíny minikurzů?

O všech vyhlášených termínech vás budeme včas informovat, prosím sledujte tyto stránky.

Přihlásit se můžete pomocí formuláře na úvodní stránce, pomocí sms na tel: 608 712 557, nebo mailem sebeleceni@sebeleceni.com

Kdo se může přihlásit?

Každý, kdo začal se SEBE...LÉČENÍM a chce vzít své zdraví - fyzické i duševní - doopravdy do svých rukou, tak může navštívit tyto MINI kurzy. Setkávají se na nich "staří ostřílení kozáci" stejně jako ti, kdo se sebeléčením začínají. A všem toto vzájemné jednoměsíční cvičení pomáhá. Tím, že cvičení jsou daleko silnější, nabízejí rychlejší postupy dostat se tam, kam bychom se doma dostávali za mnohem delší čas. Kdo chce tedy zažít energetická cvičení v intenzivní podobě, v kolektivu, tak má příležitost si vyzkoušet, co cvičení s Jočerem umí.

Cena minikurzů?

Cena je stanovena individuálně u každého minikurzu.