WEB minikurzy
O co jde?

O co jde?

Nabízíme vám možnost se připojit do hromadných on-line setkání. Nejen v době, kdy se nemůžeme setkávat osobně. Z klidu domova si můžete energeticky zacvičit, zrelaxovat a udělat něco pro své zdraví.

Co potřebujete?

Stačí vám počítač, tablet nebo mobilní telefon. Nepotřebujete si stahovat do svých zařízení žádné speciální aplikace. Po přihlášení na minikurz vám zašleme mail s pozvánkou na akci, kde bude odkaz, který stačí otevřít.

Zároveň před začátkem minikurzu vám bude zaslán odkaz na zkušební vstup do kavárny a demo verze, abyste měli vyzkoušené, že mikrofon i kamera správně fungují.

Termíny minikurzů?

O všech vyhlášených termínech vás budeme včas informovat, prosím sledujte tyto stránky.

Přihlásit se můžete pomocí formuláře na úvodní stránce, pomocí sms na tel: 608 712 557, nebo mailem sebeleceni@sebeleceni.com

Kdo se může přihlásit?

WBminikurzy jsou určeny pro stávající účastníky minkurzů, případně pro nové zájemce o Jočer sebeléčení. Jediné omezení bude naplnění kapacity jednotlivých seminářů.

Cena minikurzů?

Cena je stanovena individuálně u každého minikurzu. Po přihlášení budou další potřebné údaje o platbě uvedené v mailu, který vám bude zaslán s podrobnými informacemi o minikurzu.