MINIKURZY
Termíny a města čtyřhodinových setkávání se sebeléčením Jočer.

JOČER O MINIKURZECH ...

Minikurzy s Jočerem ruší automatismus zvyků. Učí vás, jak žít v humoru, klidu, vášni, optimismu, smutku, zlobě, hněvu ... učí vás ... nic nezavrhovat a nic nepřijímat.

WEJ-ČE ... Je cesta obyčejného člověka, který si má uvědomit svou neobyčejnost. Je to těžké, vím, ze všech stran zaznívá: "Zdokonaluj se, vylepšuj se, kontroluj se, ovládej se!"

Jočer říká, nedělej to, vždyť se z toho zblázníš ... už jsi dokonalý ... objev to! Objev tu svou dokonalost, která čeká na své objevení.

DEJTE ŠANCI SAMI SOBĚ ON-LINE

Připravili jsme pro vás možnost pokračování minikurzů i v časech dnešních.
Minikurzy budou probíhat formou virtuálních on-line setkání.

Minikurzy on-line

Minikurzy jsou čtyřhodinová cvičební setkání, které probíhají pravidelně jednou za měsíc, a navštívit je můžete v různých městech. Ve Zlíně a v Praze začal speciální cyklus minikurzů, na kterých se můžete seznámit se čtyřmi základními kurzy Jočer sebeléčení.
V Brně, Opavě, Bratislavě a Olomouci probíhají standardní minikurzy.

MINIKURZY V DUBNU

2. 4. 2020 MINIKURZ BRNO

7. 4. 2020 MINIKURZ OPAVA

16. 4. 2020 MINIKURZ BRATISLAVA

20. 4. 2020 MINIKURZ ZLÍN

22. 4. 2020 MINIKURZ OLOMOUC

29. 4. 2020 MINIKURZ PRAHA

MINIKURZY V KVĚTNU

7. 5. 2020 MINIKURZ BRNO

12. 5. 2020 MINIKURZ OPAVA

14. 5. 2020 MINIKURZ BRATISLAVA

20. 5. 2020 MINIKURZ PRAHA

25. 5. 2020 MINIKURZ ZLÍN

27. 5. 2020 MINIKURZ OLOMOUC

MINIKURZY V ČERVNU

4. 6. 2020 MINIKURZ BRNO

9. 6. 2020 MINIKURZ OPAVA

11. 6. 2020 MINIKURZ BRATISLAVA

15. 6. 2020 MINIKURZ ZLÍN

17. 6. 2020 MINIKURZ OLOMOUC

24. 6. 2020 MINIKURZ PRAHA

Malé ohlédnutí? Jak MINIKURZY probíhají?

Na každém minikurzu Jočer zvolí druh cvičení: někdy se opakuje BIORYTMUS UVOLNĚNÍ, jindy se zase intenzivně věnujeme například POZICI KLIDU. Ale vždy a bez kompromisů pokaždé pracujeme s AUTOMATICKÝM OKRUHEM, jako základním kamenem uzdravování a sebeléčení.

O přestávkách obklopují kurzisté Jočera a živě s ním rokují ... a nebo zrovna tak živě si povídají v hloučcích - zkrátka žádné "mrtvo" tu nenajdete. Dále se pokračuje v energetickém cvičení i trpělivém lektorově vysvětlování a odpovídání na dotazy. A že jsou to odpovědi z různých oblastí našeho života ... od vzniku vesmíru, přes různá energetická doporučení dle znamení zvěrokruhu ... až po sebeléčebný jídelníček nebo doporučení šitá na míru.

A to souvisí s domácímy úkoly: na každém minikurzu v závěru setkání Jočer zhodnotí osobní  JINOTAJ nebo BIORYTMUS šitý na míru. Tyto biorytmy rozdává na procvičení domů ... Při jejich rozkličování se prý dějou divy ... tvrdí to ti "sebeléčebníci", kteří za Jožkou chodí a jezdí už déle ...

O Lektorovi:

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, ve které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů

Online rezervace na minikurzy

Zarezervujte si místo včas.