MINIKURZY
Termíny a města čtyřhodinových setkávání se sebeléčením Jočer.

JOČER O MINIKURZECH ...

Minikurzy s Jočerem ruší automatismus zvyků. Učí vás, jak žít v humoru, klidu, vášni, optimismu, smutku, zlobě, hněvu ... učí vás ... nic nezavrhovat a nic nepřijímat.

WEJ-ČE ... Je cesta obyčejného člověka, který si má uvědomit svou neobyčejnost. Je to těžké, vím, ze všech stran zaznívá: "Zdokonaluj se, vylepšuj se, kontroluj se, ovládej se!"

Jočer říká, nedělej to, vždyť se z toho zblázníš ... už jsi dokonalý ... objev to! Objev tu svou dokonalost, která čeká na své objevení.

Minikurzy jsou čtyřhodinová cvičební setkání, které probíhají pravidelně jednou za měsíc, a navštívit je můžete v různých městech.

Každý, kdo začal se SEBE...LÉČENÍM a chce vzít své zdraví - fyzické i duševní - doopravdy do svých rukou, tak může navštívit tyto MINI kurzy. Setkávají se na nich "staří ostřílení kozáci" stejně jako ti, kdo se sebeléčením začínají. A všem toto vzájemné jednoměsíční cvičení pomáhá. Tím, že cvičení jsou daleko silnější, nabízejí rychlejší postupy dostat se tam, kam bychom se doma dostávali za mnohem delší čas. Kdo chce tedy zažít energetická cvičení v intenzivní podobě, v kolektivu, tak má příležitost si vyzkoušet, co cvičení s Jočerem umí.

Cíle minikurzů:

Cílem minikurzů je nahromaděné vědomosti a praktická cvičení z předchozích základních kurzů utřídit, seřadit a procvičit.


Novinky v minikurzování v Praze a ve Zlíně: 4 základní kurzy na minikurzech!

V OLOMOUCI, BRNĚ, OPAVĚ A BRATISLAVĚ POKRAČUJEME NADÁLE V MINIKURZOVÁNÍ:

Aktuální termíny minikurzů v září:

5. 9. 2019 MINIKURZ BRNO

10. 9. 2019 MINIKURZ OPAVA

12. 9. 2019 MINIKURZ BRATISLAVA

18. 9. 2019 MINIKURZ PRAHA

23. 9. 2019 MINIKURZ ZLÍN

25. 9. 2019 MINIKURZ OLOMOUC


Termíny minikurzů v dalších měsících najdete pod rozklikem jednotlivých minikurzů.

Malé ohlédnutí? Jak MINIKURZY probíhají?

Na každém minikurzu Jočer zvolí druh cvičení: někdy se opakuje BIORYTMUS UVOLNĚNÍ, jindy se zase intenzivně věnujeme například POZICI KLIDU. Ale vždy a bez kompromisů pokaždé pracujeme s AUTOMATICKÝM OKRUHEM, jako základním kamenem uzdravování a sebeléčení.

O přestávkách obklopují kurzisté Jočera a živě s ním rokují ... a nebo zrovna tak živě si povídají v hloučcích - zkrátka žádné "mrtvo" tu nenajdete. Dále se pokračuje v energetickém cvičení i trpělivém lektorově vysvětlování a odpovídání na dotazy. A že jsou to odpovědi z různých oblastí našeho života ... od vzniku vesmíru, přes různá energetická doporučení dle znamení zvěrokruhu ... až po sebeléčebný jídelníček nebo doporučení šitá na míru.

A to souvisí s domácímy úkoly: na každém minikurzu v závěru setkání Jočer zhodnotí osobní  JINOTAJ nebo BIORYTMUS šitý na míru. Tyto biorytmy rozdává na procvičení domů ... Při jejich rozkličování se prý dějou divy ... tvrdí to ti "sebeléčebníci", kteří za Jožkou chodí a jezdí už déle ...

Online rezervace na minikurzy

Zarezervujte si místo včas.

O Lektorovi:

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, ve které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů