O nás

Kdo stojí za akcemi Sebeléčení Jočer?

... PRAKTIK ... PODPRAHOVÝ SPECIALISTA ... TVŮRCE KURZŮ A ŠKOLY SEBELÉČENÍ ... AUTOR KNIHY ... SEBELÉČENÍ VLASTNÍ ENERGIÍ ... ALE PŘEDEVŠÍM ČLOVĚK ... Josef Červienka

VYLAĎTE SE OD HLAVY AŽ K PATĚ NOVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM SEBELÉČENÍ JOČER
bez námahy a bez zbytečného úsilí.

Člověk se řídí výmluvným heslem "chci dosáhnout zdravého a spokojeného života". Sebeléčení a několik energetických cvičení a rad mohou s lehkostí a bez úsilí úspěšně proměnit celý energetický vzhled člověka.

Životní styl Sebeléčení Jočer, to je postoj, stav mysli. Člověk stylu Sebeléčení se řídí několika zlatými pravidly, ale rád je také porušuje. To k tomuto stylu patří. Nabízím vám tedy svých několik bodů na cestě k poznání genetiky Člověka Sebeléčení. Je to hračka!

Josef Červienka alias Jočer

Podprahový energetický specialista, léčitel, lektor, hravý tvůrce nových efektivních metod práce v rozsáhlém programu Sebeléčení. Kromě odborných profesních kvalit své žáky učí životnímu stylu Sebeléčení a přitom zábavnou a hravou formou. Neustále intenzivně pracuje na svém osobnostním rozvoji a na rozvoji programu Sebeléčení. Předává neúnavně dál stále nové poznatky a zkušenosti v oblasti sebeléčení a léčení a koncepce člověka nové epochy, člověka energetického.


Najdete nás v Brně na adrese:

DŮM SEBELÉČENÍ BRNO, Sanotéka s.r.o
Husitská 8a, Brno-Královo Pole, tel.: 608 712 557


... nebo v dalších městech:


Jočer Sebeléčení na Cestách k sobě


Článek ze Znojemských novin - březen 2019