Obecně o minikurzech
Minikurzy mají pravidelný začátek v 16. 35 a trvají 4 hodiny. Probíhají vtěchto městech: Brno, Praha, Bratislava, Olomouc a Opava.

JOČER O MINIKURZECH ...

Minikurzy s Jočerem ruší automatismus zvyků. Učí vás, jak žít v humoru, klidu, vášni, optimismu, smutku, zlobě, hněvu ... učí vás ... nic nezavrhovat a nic nepřijímat.

WEJ-ČE ... Je cesta obyčejného člověka, který si má uvědomit svou neobyčejnost. Je to těžké, vím, ze všech stran zaznívá: "Zdokonaluj se, vylepšuj se, kontroluj se, ovládej se!"

Jočer říká, nedělej to, vždyť se z toho zblázníš ... už jsi dokonalý ... objev to! Objev tu svou dokonalost, která čeká na své objevení.

Co jsou minikurzy?

Minikurzy jsou čtyřhodinová cvičební setkání, které probíhají pravidelně jednou za měsíc, a navštívit je můžete v různých městech.

Každý, kdo začal se SEBE...LÉČENÍM a chce vzít své zdraví - fyzické i duševní - doopravdy do svých rukou, tak může navštívit tyto MINI kurzy. Setkávají se na nich "staří ostřílení kozáci" stejně jako ti, kdo se sebeléčením začínají. A všem toto vzájemné jednoměsíční cvičení pomáhá. Tím, že cvičení jsou daleko silnější, nabízejí rychlejší postupy dostat se tam, kam bychom se doma dostávali za mnohem delší čas. Kdo chce tedy zažít energetická cvičení v intenzivní podobě, v kolektivu, tak má příležitost si vyzkoušet, co cvičení s Jočerem umí.


Cíle minikurzů:

Cílem minikurzů je nahromaděné vědomosti a praktická cvičení z předchozích základních kurzů utřídit, seřadit a procvičit.


Úkoly minikurzů JOČER Sebeléčení:

  • odstranit chybné návyky při individuálních cvičeních
  • dosáhnout maxima účinnosti z jednotlivých cvičení
  • zvýšit celkovou odolnost organismu
  • prohloubit a propojit teoretické a praktické znalosti v oblasti bioenergetiky člověka energeticky
  • vybudit životní sílu na vyšší stupeň intenzity prakticky
  • propojit různá dílčí cvičení do větších celků, a tím zkrátit potřebný čas k regeneraci a relaxaci
  • správně sestavit energetický tréninkový plán na každý den
  • předat vám praktické zkušenosti a úspěchy od jiných

Více o minikurzech Sebeléčení Jočer se dočtete na stránkách s obecnými informacemi na www.sebeleceni.com: