Sešlosti naživo
Přednášky Jočer sebeléčení

Co jsou sešlosti?

Přednášky pod názvem Sešlosti jsou zaměřeny na témata, která odtajňují tajemný svět energií a zároveň jej přibližují člověku 21. století. Jsou určeny všem, kteří se vydali na cestu poznání. Každý měsíc na nové téma volené Jočerem... Každý měsíc otevřeno diskusi o tématech, které zajímají Vás ... Každý měsíc s energetickým cvičením ... Každý měsíc s krátkou osobní diagnostikou pro zájemce ... Každý měsíc s jasnovidným osobním doporučením ... Každý měsíc na přednáškách ...


Jočer o sešlostech

Vedou se na sešlostech řeči, ale také se balancují energetické toky. Sebeléčebné procedury prospívají organismu ihned. Vždyť stačí jen změnit ten svůj pohled na SEBE a na svět.

Popostrk se učinit smí, neboť nespočívá to jen v lidském činění, nýbrž v kosmickém rytmu, který před rozumem naším hluboko v nás je ukrytý.

Popostrk na přednáškách ...


Kde se sešlosti konají?

Pravidelně se sešlosti konají v těchto městech: Dům Sebeléčení Brno, Olomouc, Ostrava, Znojmo.

Termíny sešlostí?

O všech vyhlášených termínech vás budeme včas informovat, prosím sledujte tyto stránky.

Přihlásit se můžete pomocí formuláře na úvodní stránce, pomocí sms na tel: 608 712 557, nebo mailem sebeleceni@sebeleceni.com

Kdo se může přihlásit?

Sešlosti s besedou a praktickým cvičením jsou setkání určeny těm, kdo na tajemství kolem energií si chtějí i sáhnout a ochutnat jejich inteligentní léčivé a jiné účinky.

Cena sešlostí?

Cena je stanovena individuálně u každé sešlosti.