WEB sešlosti
O co jde?

Co jsou sešlosti?

Přednášky pod názvem Sešlosti jsou zaměřeny na témata, která odtajňují tajemný svět energií a zároveň jej přibližují člověku 21. století. Jsou určeny všem, kteří se vydali na cestu poznání.


WEBsešlosti?

Nabízíme vám možnost se připojit do hromadných on-line přednáškových setkání. Nejen v době, kdy se nemůžeme setkávat osobně.

Co potřebujete?

Stačí vám počítač, tablet nebo mobilní telefon. Nepotřebujete si stahovat do svých zařízení žádné speciální aplikace. Po přihlášení na sešlsot vám zašleme mail s pozvánkou na akci, kde bude odkaz, který stačí otevřít.

Zároveň před začátkem minikurzu vám bude zaslán odkaz na zkušební vstup do demo verze, abyste měli vyzkoušené, že mikrofon i kamera správně fungují.

Termíny sešlostí?

O všech vyhlášených termínech vás budeme včas informovat, prosím sledujte tyto stránky.

Přihlásit se můžete pomocí formuláře na úvodní stránce, pomocí sms na tel: 608 712 557, nebo mailem sebeleceni@sebeleceni.com

Kdo se může přihlásit?

Sešlosti s besedou a praktickým cvičením jsou setkání určeny těm, kdo na tajemství kolem energií si chtějí i sáhnout a ochutnat jejich inteligentní léčivé a jiné účinky.

Cena sešlostí?

Cena je stanovena individuálně u každé sešlosti. Po přihlášení budou další potřebné údaje o platbě uvedené v mailu, který vám bude zaslán s podrobnými informacemi o sešlosti.