Sešlosti Praha
Přednášky sebeléčení Jočer v Praze.

Na Záhonech 24, Praha 4 - Kačerov
www.omjogastudio.cz

23. 3. 2017

SEŠLOST SEBELÉČENÍ Praha

Výjimečná akce v Praze - v OM YOGA STUDIU

Začátek v 18 h.
PŘEDNÁŠKOVÉ, BESEDNÍ, CVIČEBNÍ SETKÁNÍ S JOČEREM POD NÁZVEM SEŠLOST, JE TU. NELZE JINAK NEŽ BÝT NA NĚM A BÝT BDĚLE POZORNÝM.

Milí přátelé,
přijměte pozvání na mimořádné setkání s léčitelem a duchovním učitelem panem Josefem Červienkou, který více než dvacet let pomáhá uzdravovat.

Josef Červienka kromě osobních léčebných konzultací pořádá mnoho seminářů a kurzů v Čechách, na Moravě i na Slovensku a učí všechny opravdové zájemce porozumět, cítit, vnímat a kontrolovat fungování svého těla na energetické úrovni a tím uzdravovat své fyzické tělo i svůj život...

V rámci naší přednášky budeme také cvičit základní "Jočerova" energetická cvičení, která probíhají v pohodlném sedu na zemi, nebo na židli. Zúčastnit se tedy může opravdu každý!!

Praktické informace:


CENA: 400,- Kč , studenti a senioři 250,- Kč
KDY: čtvrtek 23. 3 .2017 18:00 - 20:30
KDE: OM YOGA Studio, Na Záhonech 24, Praha 4, Kačerov
REZERVACE: katka@omyogastudio.cz

O Lektorovi:

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, v které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů

Online rezervace Sešlosti Praha