SEŠLOSTI
Termíny a města sešlostí - přednášek sebeléčení Jočer.

JOČER O SEŠLOSTECH ...

... vedou se na sešlostech řeči, ale také se balancují energetické toky. Sebeléčebné procedury prospívají organismu ihned. Vždyť stačí jen změnit ten svůj pohled na SEBE a na svět.

Popostrk se učinit smí, neboť nespočívá to jen v lidském činění, nýbrž v kosmickém rytmu, který před rozumem naším hluboko v nás je ukrytý.

CO JSOU PŘEDNÁŠKY SEBELÉČENÍ JOČER?

Přednášky jsou zaměřeny na témata, která odtajňují tajemný svět energií a zároveň jej přibližují člověku 21. století. Jsou určeny všem, kteří se vydali na cestu poznání.

Přednášky s besedou a praktickým cvičením pod názvem SEŠLOSTI jsou setkání určeny těm, kdo na tajemství kolem energií si chtějí i sáhnout a ochutnat jejich inteligentní léčivé a jiné účinky.

Sešlosti mají pravidelný začátek v 17. 15 a trvají 2 hodiny. Podrobnější informace o kontaktech, termínech a přesném místě konání najdete pod rozklikem jednotlivých sešlostí.

Aktuální termíny sešlostí v září:


2. 9. 2019 SEŠLOST OLOMOUC

4. 9. 2019 SEŠLOST BRNO

9. 9. 2019 SEŠLOST OSTRAVA

26. 9. 2019 SEŠLOST ZNOJMO


Termíny přednášek v dalších měsících najdete pod rozklikem jednotlivých měst.

Online rezervace na Sešlosti

Zarezervujte si místo včas.

O Lektorovi:

Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, ve které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů