Tvořivá dílna - sebeléčebné deníky
Brno 15. 6. 2019

Pojďte se s námi tvořivě vyřádit ...


Zveme vás na další Sebeléčebnou dílnu - výrobu Sebeléčebného zápisníku.


Deníčky na poznámky, různé záznamy nebo každodení chytrosti - každý z nás je používá, každému se hodí. Na cokoliv - na zápisky ze Sebeléčebných kurzů, na Pepovku, na zápisky v práci anebo na recepty, či na všechno dohromady na jednom místě ...

Přijďte si s námi vytvořit ten svůj Sebeléčebný zápisník ve stylu cestovního deníku.
Cestovní deník je typ deníku, do kterého můžete vkládat sešity podle vlastní volby a obsah tak lze kdykoliv obměnit podle nálady nebo podle mometální potřeby.


Tvořit budeme z papíru, budeme malovat zářivými barvami a pracovat s ubrouskovou technikou.


Domů si odnesete dva hotové deníky spolu s Jočerovým sebeléčebným výkladem.


Výrobu deníku zvládne naprosto každý, kdo má chuť se do toho pustit a zvládne držet tužku a nůžky. S sebou si přibalte pohodlné oblečení, kterému nebude vadit nějaká ta nová barevná skvrnka navíc a hlavně dobrou náladu.

Provázet tvorbou vás bude Iva a výklad poskytne Jočer.

Praktické informace:

  • DATUM: 15. 6. 2019
  • MÍSTO: Husitská 8a/1762, Brno-Královo Pole
  • ČAS: 10 - 17 hod
  • CENA:  850 Kč  -  kurzovné zahrnuje výuku techniky výroby cestovního deníku, veškerý materiál a sebeléčebný výklad.
  • PŘIHLÁŠKY: +420 608 712 535, sebeleceni@sebeleceni.com
  • Web: www.sebeleceni.eu, www.sebeleceni.com

Online rezervace na dílny

Zarezervujte si místo včas.

O lektorech

Ivona Kupská - "Zabývám se vším možným. Vždycky tím, co mě zrovna nadchne. Moje blíženecká energie mi velí přeskakovat sem a tam a zkoušet různé možnosti. (Mimochodem, až díky setkání s Jočerovým Sebeléčením jsem pochopila, že se za tuto svoji "nestálost" nemusím stydět.) Od háčkování, přes šití a pletení jsem se dostala k výrobě bižuterie - náušnic, náramků, korálků. Také  zdobím trička, vyrábím přáníčka, deníky, kreslím a určitě ještě existuje něco, co jsem zatím nezkoušela."


Josef Červienka - lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, v které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů.

Kde se konají dílny sebeléčení?

Dům Sebeléčení Brno

Husitská 8a, Brno Královo - Pole

+420 608 712 535

sebeleceni@sebeleceni.com